Login Form

 

 

Rehabilitacja domowa na terenie Radomia:)

 

Jak pracujemy:

Terapia indywidualna

Wykonujemy indywidualne zabiegi, przystosowane do konkretnych potrzeb pacjenta. Przywracamy do zdrowia poprzez rehabilitację ruchową. Leczymy kontuzje i pomagamy w szybkim odzyskaniu sprawności.

 

Masaż leczniczy

Masaż to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych terapii, zapewniających regenerację mięśni po kontuzjach, urazach i wysiłku fizycznym. Stosując odpowiednie techniki, łagodzimy ból oraz sztywność mięśni pleców, stawów.

 

Kinesiotaping

Dzięki zastosowaniu specjalnych plastrów dynamicznych, pomagamy w łagodzeniu bólu i zapobiegamy kontuzjom. Metoda ta przynosi szczególne korzyści pacjentom uskarżającym się na ból kręgosłupa szyjnego czy dolnej partii pleców.

 

 

 

W czym pomagamy?

 

 • Bóle kręgosłupa
  Łagodzimy bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym.

   

 • Dyskopatia
  Specjalistyczne zabiegi łagodzące objawy dyskopatii.

   

 • Skolioza
  Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne minimalizujące patologie kręgosłupa np. skoliozę.

 

 • Kontuzje
  Pomagamy w szybkim powrocie do zdrowia po złamaniach, zwichnięciach i innych urazach.

   

 • Kontuzje sportowe
  Pomagamy sportowcom w szybkim powrocie do formy poprzez specjalną terapię rehabilitacyjną.

   

 • Bóle stawów
  Łagodzimy objawy bólu stawów i pomagamy w powrocie do dawnej formy.

 

 • Zwyrodnienia
  Prowadzimy rehabilitację w zakresie zwyrodnień kręgosłupa i innych części ciała.

   

 • Rehabilitacja neurologiczna
  Pomagamy przy urazach głowy, udarach mózgu, urazach kręgosłupa, stwardnieniu rozsianym

   

 • Rehabilitacja przyłóżkowa
  Nauka siadania i chodzenia, pionizacja, ćwiczenia bierne i oddechowe

 

Profesjonalna rehabilitacja domowa w Radomiu

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Smart Relax nie tylko świadczy usługi w swoim stacjonarnym gabinecie, lecz także oferuje zabiegi rehabilitacyjne w domu. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów dysponuje przenośnym sprzętem, dlatego może zaproponować szereg różnorodnych zabiegów także poza klasycznym gabinetem. Rehabilitacja w domu obejmuje np. masaże lecznicze, terapię indywidualną, rehabilitację ruchową czy kinesiotaping. Pomagamy zarówno w przypadku obecnych problemów zdrowotnych, jak i w ramach profilaktyki. Zawsze dostosowujemy rodzaje zabiegów, ich intensywność oraz ilość niezbędnych powtórzeń do potrzeb konkretnej osoby, tak by w jak najkrótszym czasie odczuła ona korzystne działanie terapii. Nasi fizjoterapeuci dojeżdżają do klientów na terenie Radomia, po wcześniejszym ustawieniu szczegółów wizyty.

Dla kogo odpowiednia jest rehabilitacja w domu?

Rehabilitacja w domu to dogodna opcja, dzięki której możemy trafić z pomocą fizjoterapeutyczną do większego grona osób. Nierzadko się zdarza, że klient ma utrudnioną możliwość dotarcia do naszego gabinetu. Taka sytuacja może wynikać z różnych przyczyn, m.in. z uwagi na problemy ze sprawnym poruszaniem się bądź brakiem dostępu odpowiednich do środków transportu. Niekiedy to po prostu deficyt czasu i natłok codziennych obowiązków sprawiają, że ciężko znaleźć wolną chwilę na dodatkowe zabiegi fizjoterapeutyczne. Rehabilitacja domowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, dla których własne mieszkanie to bardziej komfortowa przestrzeń do przeprowadzania tego typu zabiegów. Fizjoterapeuta z odpowiednim wyposażeniem przyjeżdża do klienta w wyznaczonym terminie pod wcześniej uzgodniony adres. Oferujemy zabiegi domowe dla osób w każdy wieku.

Jeśli interesuje Państwa rehabilitacja domowa Radom to miasto, na terenie którego można skorzystać z usług profesjonalnych fizjoterapeutów Smart Relax. Jeśli mają Państwo do nas pytania lub pragną umówić się na zabiegi rehabilitacyjne, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

logo-unia

polityka prywatności

wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem