Masaże Radom

Zdrowotne i relaksacyjne masaże Radom

Salon SPA & Beauty Smart Relax znajduje się w czterogwiazdkowym Hotelu Aviator, na ulicy Malczewskiego 18 w Radomiu. To wyjątkowe miejsce na mapie tego miasta, które oferuje zabiegi pielęgnacyjne oraz kosmetyczne. Dla mieszkańców Radomia i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy pakiety SPA z masażem relaksacyjnym lub leczniczym. Nasza oferta jest dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Czytaj więcej

Spośród wielu propozycji warto wymienić rytuały z użyciem ciepłych olejków czy gorącej czekolady, peeling całego ciała, drenaż limfatyczny, masaż antycellulitowy bańką chińską, manualny bądź odchudzający. Gabinet kosmetyczny Smart Relax SPA to kameralna przestrzeń, w której pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów. Wszystkie osoby poszukujące wyciszenia mogą spędzić wolny czas w komfortowych warunkach i zafundować sobie chwilę przyjemności. Przedstawiamy kilka przykładów z szerokiej listy zabiegów o działaniu terapeutycznym:

 • masaże relaksacyjne redukujące napięcie mięśniowe – 30 min., 60 min. lub 90 min.,
 • klasyczne masaże kręgosłupa oraz stóp,
 • rytuały aromaterapeutyczne o charakterze leczniczym i odprężającym – 30 lub 60 min.,
 • masaże antycellulitowe lub odchudzające,
 • masowanie skóry głowy jako skuteczny sposób na polepszenie stanu cebulek włosowych,
 • odnowa biologiczna.

Jesteśmy przekonani, że należy dbać o własne ciało nie tylko w domowym zaciszu, ale też w profesjonalnym salonie SPA. Aby poznać wszystkie szczegóły, wystarczy odwiedzić nasze magiczne wnętrze i skorzystać z oferty zabiegów.

Pakiety Day SPA – okolice Radomia

Hotel Aviator to obiekt położony w centrum miasta, który został wyposażony w nowoczesne SPA. Mieszkańcy okolicznych miejscowości mogą liczyć na dogodny dojazd do Radomia, tak by skorzystać z oferty zabiegów na twarz lub ciało . Zapewniamy wysoki standard obsługi, a także wyjątkowo klimatyczną przestrzeń, która jest atrakcyjna dla większości klientów. Proponujemy odpowiednio dobrane programy pielęgnacyjne oraz pakiety Day SPA przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

 1. Propozycja skierowana do wszystkich Pań, które myślą o kompleksowej pielęgnacji. W skład pakietu wchodzi peeling całego ciała, indywidualnie dobrana maska oraz masaż relaksacyjny.
 2. Oferta dla Panów obejmuje 60 minutowy masaż i zabieg nawilżający na twarz czy dłonie.
 3. Rewelacyjny pakiet Exclusive, który składa się z indywidualnie dobranego zabiegu na twarz, programu pielęgnacji ciała lub wariant Gold z masażem gorącymi kamieniami, jak również pielęgnacją pozostałych partii.
 4. Częściowy bądź całościowy masaż dla dwojga, do którego można dokupić butelkę wina.

W ofercie salonu Smart Relax SPA pojawiły się także jedwabne rytuały na ciało, przywracające skórze jędrność i nawilżenie oraz koktajlowe zabiegi, takie jak „Jagodowy zawrót głowy” albo „Rytuał sekret raju”. Modelowanie sylwetki jest możliwe za pomocą „AlgoSLIM” – peelingu, okładów z alg, masażu odchudzającego, a także serum kolagenowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientek czy klientów, wprowadziliśmy nowość, czyli SPA dla dłoni oraz stóp. Proponujemy także zabiegi na twarz, takie jak: liftingujący, przeciwzmarszczkowy, nawilżający, do cery dojrzałej, odżywczo-dotleniający i ceremonie SPA – czekoladowe lub żurawinowe.

Aviator Hotel SPA Radom

Zajmujemy się organizacją imprez cyklicznych i tematycznych, na przykład wieczorów panieńskich. Wszystkie klientki biorące udział w takim wydarzeniu mogą liczyć na pełen pakiet zabiegów pielęgnacyjnych oraz szereg udogodnień, takich jak catering dopasowany do indywidualnych preferencji czy aromaterapia. Każda uczestniczka wieczoru otrzyma szlafrok, ręczniki, kapcie, ręczniki, napoje gorące i 10% rabat na nocleg w Hotelu Aviator.  W programie eventu znajdują się także liczne atrakcje, m.in. możliwość wynajęcia limuzyny, degustacja włoskiego wina, nauka masażu oraz makijażu. Kameralne wnętrze Smart Relax SPA sprzyja przygotowaniu niezapomnianego wieczoru panieńskiego dla 4-15 osób. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Oferujemy także vouchery w postaci karty podarunkowej, którą warto podarować bliskiej osobie. Aby zrobić komuś prawdziwą niespodziankę z okazji imienin czy urodzin, wystarczy kupić bon z określonym pakietem usług. Organizujemy również cykliczne weekendy dla kobiet, podczas których przewidziano dodatkowe atrakcje. Warto odwiedzić naszą placówkę lub skontaktować się z nami za pośrednictwem maila.

Hotel SPA Radom to miejsce, w którym prowadzimy rehabilitację osób dorosłych i dzieci. Zajmujemy się leczeniem bólu głowy oraz karku, kontuzji sportowych, chorób zwyrodnieniowych stawów, rwy kulszowej, dyskopatii, wad postawy. Wykorzystujemy terapię manualną, masaż leczniczy lub inne metody fizjoterapeutyczne. W salonie Smart Relax SPA proponujemy  naszym klientom, m.in.: rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, fizykoterapię, akupunkturę medyczną. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Login Form

 

logo

 

Regulamin Smart Relax SPA Hotel Aviator****

REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTU I USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ SMART RELAX SPA

 

 1. Godziny otwarcia SMART RELAX SPA:

  • poniedziałek - piątek 15:00 – 21:00/ inne godziny dostępne po wcześniejszej rezerwacji

  • soboty pracujemy po wcześniejszej rezerwacji i może ona być od 10.00 do 21.00

 1. Zakup usług z oferty SMART RELAX SPA, a także samo przystąpienie do skorzystania
  z usługi  są  równoznaczne ze złożeniem przez Gościa oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez SMART RELAX SPA oraz
  że zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu

 2. Osoby przebywające na terenie obiektu SMART RELAX SPA zobowiązane są do zapoznania się
  i przestrzegania niniejszego Regulaminu

 3. Pobyt na terenie obiektu służy wypoczynkowi. Goście obowiązani są do kulturalnego zachowania
  i nie zakłócania spokoju innym Gościom. Obowiązują przyciszone rozmowy oraz prosimy
  o wyciszenie telefonów.

 4. Nie będą wpuszczane na teren obiektu osoby:

  • pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz innych środków odurzających,

  • osoby zachowujące się agresywnie lub niezgodnie z normami zachowania przyjętymi
   w obiektach typu centrum SPA

 1. Na terenie obiektu zakazane jest:

  • palenie papierosów i zażywanie środków odurzających,

  • wnoszenie i spożywanie napojów oraz jedzenia niezakupionych w restauracji Hotelu Aviator

  • wnoszenie szklanych przedmiotów,

  • wprowadzanie psów i innych zwierząt,

  • handel i akwizycja

W razie niezastosowania się do powyższych zakazów, na polecenie pracownika SMART RELAX SPA
osoba łamiąca regulamin obiektu zostanie wyproszona z obiektu. Wnoszenie urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz rejestrowanie obrazu lub dźwięku jest możliwe tylko za zgodą Managera SPA

 1. Z oferty Odnowy Biologicznej mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie. Osoby pomiędzy
  12 a 18 rokiem życia mogą poddać się zabiegowi za pisemną zgodą przedstawiciela ustawowego 

 2. Prowadzący SMART RELAX SPA w celu zapewnienia należytego porządku i bezpieczeństwa
  na terenie Obiektu oraz sprawnego funkcjonowania Obiektu, zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usług świadczonych na terenie Obiektu i/lub wstępu na teren Obiektu

 3. Termin wykorzystania Kart Podarunkowych to 3 miesiące od dnia zakupu. Obowiązuje regulamin kart podarunkowych oferowanych przez Smart Relax Spa dostępny na recepcji obiektu. 

 4. Rezerwacji terminu zabiegu z Karty Podarunkowej należy dokonać na minimum 2 tygodnie przed upływem daty jej ważności. W innym przypadku nie gwarantujemy dostępności terminów. 

 5. Brak możliwości wykorzystania karty podarunkowej po upływie terminu jej wykorzystania.

 1. Aby odwołać zabieg, należy go anulować minimum 24 godziny wcześniej telefonicznie
  lub smsowo, w inny przypadku zabieg uważamy za wykonany oraz pacjenta/gościa obowiązuje opłata w wysokości 50% wizyty/usługi.

 2. SMART RELAX SPA nie ponosi odpowiedzialności za pozostawienie wartościowych przedmiotów przez Gości Obiektu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa mienia osób korzystających z usług SMART RELAX SPA oddane zostały szafki zamykane na klucz, który każdy Gość zobowiązany jest nosić przy sobie.

 3. Za usługi świadczone przez SMART RELAX SPA istnieje możliwość dokonywania płatności gotówką, kartą lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, należy ją wykonać
  na 3 dni przed umówionym zabiegiem.

 4. Pracownicy SMART RELAX SPA są uprawnieni do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem Gościa niestosownym lub nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje
  (np. propozycje seksualne, agresja itp.).

 5. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy zgłaszać Managerowi SMART RELAX SPA

 6. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Obiektu SMART RELAX SPA są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i podporządkować się nakazom pracowników SMART RELAX SPA

 7. W przypadku zagubienia, zanieczyszczenia lub zagubienia przedmiotów bądź urządzeń stanowiących wyposażenie Obiektu, Goście zobowiązani są do naprawienia spowodowanej szkody poprzez zapłatę odszkodowania. Wielkość odszkodowania ustalana jest każdorazowo, indywidualnie szacując straty.

 8. SMART RELAX SPA nie ponosi odpowiedzialności za szkody na zdrowiu osób uczestniczących
  w zajęciach spowodowane niewłaściwym korzystaniem z urządzeń znajdujących się na terenie Obiektu albo nieprzestrzeganiem instrukcji i poleceń osób upoważnionych do prowadzenia zajęć.

 9. Zmiany Regulaminu, oraz cennika SMART RELAX SPA podaje się do wiadomości poprzez wywieszenie ich zmodyfikowanej treści w recepcji ,opublikowanie na stronie internetowej oraz social mediach.

 10. Aktualny Regulamin jest dostępny w recepcji Obiektu.

 11. Regulamin korzystania z obiektu i usług świadczonych przez SMART RELAX SPA obowiązuje
  od 1 maja 2020 roku.

 

 

logo-unia

wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem