Login Form

imageshhhhhhh

 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Cena: 30 min – 70 zł / 60 min – 140zł / 90 min - 180 zł

MASAŻ LECZNICZY

Cena: 30min. - 60 zł / 60min. - 120 zł

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Cena: 30min. - 80 zł / 60min. - 140 zł

AROMATYCZNY MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI

Cena: 30 min – 70 zł / 60 min – 140 zł

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Cena: 30 min – 50 zł / 60 min – 90 zł

 

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

Cena: 40 min – 60zł / 60 min – 110zł

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH/ POWIĘZIOWY

Cena: 30 min – 70 zł / 60 min – 120zł

MASAŻ SPORTOWY

Cena: 30 minut – 60 zł / 60 minut – 120 zł

MASAŻ GŁOWY

Cena: 30 min – 50zł

MASAŻ DŁONI I STÓP

Cena: 20 min – 40 zł

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Cena: 30 min – 60 zł

60 min - 100 zł 

 

Szukają Państwo miejsca, gdzie można się naprawdę zrelaksować? Mają Państwo problemy kręgosłupem, migreną czy cellulitem? Jeżeli tak, to zapraszamy do naszego Centrum SMART RELAX SPA w Radomiu, gdzie wykonamy dla Państwa specjalnie dopasowany masaż. To profesjonalna placówka, w której oferujemy opcję skorzystania z porady i pomocy doświadczonych masażystów. Dysponujemy wyposażeniem wysokiej jakości, a nasze sale do masażu wyróżniają się naprawdę wysokim standardem.

Relaksujący masaż – Radom zaprasza do centrum relaksu

Nasza oferta jest naprawdę bardzo rozbudowana i dopasowana do osób z różnymi dolegliwościami. Z tego powodu wykonujemy masaże lecznicze, tkanek głębokich, odchudzające, antycellulitowe czy peelingi całego ciała. Kolejną z naszych specjalności jest masowanie dłoni, stóp oraz głowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze usługi to także doskonały sposób na rozładowanie stresu z całego tygodnia i na moment zapomnienie o całym świecie.

Sekrety naszych masaży

Wykorzystujemy do pracy zarówno ciepłe, jak i zimne olejki, bańki chińskie, gorącą czekoladę oraz wartościowe peelingi, aby pomóc pozbyć się martwego naskórka ze skóry. Wiele zależy od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć i na jaką dolegliwość ma działać dany masaż Radom to miejsce, gdzie przyjmujemy zainteresowane osoby w dowolnym wieku oraz z różnymi problemami zdrowotnymi. Pomagamy także sportowcom, gdyż nasi masażyści mogą pomóc im w regeneracji lub rozluźnieni ich mięśni. Odrobina odstresowania czy też możliwość zadbania o własne zdrowie to wystarczające powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Kiedy warto udać się na masaż do Radomia?

Wśród naszych klientów są osoby, które chcą po prostu miło spędzić czas, ale też te, marzące o ukojeniu, gdyż problemy zdrowotne uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby każdy nasz gość czuł u nas atmosferę harmonii, odprężenia, ale też profesjonalizmu. Mamy gruntowną wiedzę na ten temat, co pozwala wykonywać nam masaże prawidłowo, aby przynosiły jak najwięcej korzyści zarówno dla ciała, jak i dla duszy.

Masaż na specjalne okazje

Kiedy zdecydują się Państwo na konkretny rodzaj masażu, warto zastanowić się jak długo ma on trwać – 30, 60 czy jak w niektórych przypadkach nawet 90 minut. Oprócz jednorazowych usług zachęcamy do zaaranżowania weekendu w SPA. Oferujemy możliwość rezerwacji wybranego rodzaju masażu czy zabiegu dla bliskiej nam osoby. To doskonały pomysł dla nowożeńców, ale też kobiet, chcących spędzić wspólny czas z przyjaciółkami, rodzeństwem czy rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

logo-unia

wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem