Login Form

Marzą Państwo o pięknej sylwetce, ale brakuje czasu i sił na pozbycie się kłopotliwego cellulitu czy fałdek? A może pragną Państwo kompleksowo wyszczuplić całą sylwetkę? Aby uzyskać pożądane efekty, zapraszamy do skorzystania z zabiegu modelowania sylwetki w Centrum SMART RELAX SPA w Radomiu. Jeśli pomimo stosowania diet odchudzających i wykonywania aktywności fizycznej nie są Państwo w stanie odpowiednio ujędrnić swojego ciała oraz nadać mu pięknego kształtu, to warto zaufać naszym specjalistom.

Skuteczne modelowanie sylwetki – Radom zna przepis na idealne ciało

Skorzystanie z pomocy naszych specjalistów od modelowania ciała, gwarantuje wiele korzyści. Jakich? Przede wszystkim uzyskają Państwo figurę, o jakiej marzą, co sprawi, że wszystkie nasze kompleksy odejdą w zapomnienie, przez co akceptacja samego siebie będzie dużo łatwiejszym zadaniem. Dobry wygląd to też lepsze samopoczucie więcej energii do wykonywania codziennych zadań. Dzięki pewności siebie żadne problemy nie będą dla Państwa przeszkodą.

Staraliśmy się dobrać ofertę tak, aby każda osoba, marząca o modelowaniu sylwetki z Radomia i z okolic, właśnie dzięki nam mogła to osiągnąć. Największą popularnością wśród naszych klientek cieszą się obecnie masaże odchudzające, które są specjalnie nakierowane na najbardziej problematyczne partie ciała. Każdy sam może zdecydować czy masaż ma dotyczyć brzucha, ud, pośladków czy innych rejonów. Wykonujemy także masaże antycellulitowe manualne, aby pomóc kobietom w trudnej walce z tą dolegliwością.

Alternatywnym rozwiązaniem stosowanym przez nas jest masaż przy użyciu baniek chińskich. Modelowanie sylwetki w naszej placówce odbywa się jednak na znacznie więcej różnych sposobów. Kolejną opcją jest wykorzystanie alg morskich i robienie z nich okładów odżywczych dla skóry. Dużą skutecznością cieszy się też nakładanie serum kolagenowego, a także wykonywanie peelingu w kłopotliwych rejonach ciała. W razie potrzeby możemy również pomóc za sprawą drenażu limfatycznego.

Każdy nasz klient zyskuje zawsze nie tylko pełną prywatność, ale też spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego, kiedy zdecydują się Państwo na modelowanie sylwetki w Radomiu, od razu zauważalny jest fakt, że doskonale znamy się na swojej pracy oraz na potrzebach osób, którym pomagamy. Doradzamy, ile takich zabiegów należy wykonać, aby dostrzec znaczące zmiany i w jaki sposób postępować, żeby ciało nabrało upragnionego kształtu. Dzięki nam w krótkim czasie na pewno dostrzegą Państwo efekty, których oczekują.

 Zabieg AlgoSLIM

Daj sobie odrobinę luksusu dbając o jędrność i piękne kształty
Cena: 1 h 15 min – 99 zł

peeling PARTII PROBLEMATYCZNEJ

odchudzające okłady algowe NA PARTIE PROBLEMATYCZNĄ

masaż odchudzający NA PARTIE PROBLEMATYCZNĄ

serum kolagenowe NA PARTIE PROBLEMATYCZNĄ

 


  DRENAŻ LIMFATYCZNY 30 minut - 50 złotych/ 60 minut - 100 złotych


  MANUALNY MASAŻ ANTYCELLULITOWY 30 minut - 60 złotych/ 60 minut - 120 złotych

 

 MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ 30 minut - 50 złotych/ 60 minut - 90 złotych

 

logo-unia

wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem