Login Form

 

ZAJMUJEMY SIĘ:

- REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA

- REHABILITACJA NEUROLOGICZNA

- REHABILITACJA UROGINEKOLOGICZNA

- REHABILITACJA STOMATOLOGICZNA

- AKUPUNKTURA MEDYCZNA

- FIZYKOTERAPIA

- KINESIOLOGY TAPING

- KLAWITERAPIA / PINOPRESURA

- OSTEOPATIA

- TERAPIA WISCERALNA

Rehabilitacja Radom

Codzienne obowiązki, niezdrowy styl życia oraz stres to czynniki, które bardzo często przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia i powodują wystąpienie wielu objawów utrudniających normalne funkcjonowanie. Dlatego dziś nie tylko osoby przewlekle chore korzystają z pomocy fizjoterapeutów, ale również ci, którzy dbają o swoje zdrowie oraz chcą jak najdłużej zachować dobrą kondycję. Wszystkim, którym z różnych powodów potrzebna jest profesjonalna rehabilitacja Radom oferuje możliwość skorzystania z tego typu zabiegów w naszym Centrum Medycznym Smart Relax SPA. Pragniemy, aby nasi pacjenci jak najszybciej odzyskali sprawność i mogli wrócić do aktywnego trybu życia, dlatego w naszej pracy wykorzystujemy różnorodne techniki terapeutyczne mające na celu zlikwidowanie przykrych dolegliwości.

Profesjonalna rehabilitacja dorosłych i dzieci

W mieście takim jak Radom rehabilitacja jest dość często oferowaną usługą medyczną, a pacjenci mają możliwość wyboru placówki najbardziej odpowiadającej ich potrzebom. Centrum Medyczne Smart Relax SPA to miejsce, w którym skupiamy się na niesieniu pomocy osobom wymagającym pomocy ortopedycznej, neurologicznej, uroginekologicznej oraz stomatologicznej, a wśród chorych są zarówno dorośli, jak i dzieci. Zaangażowanie naszego personelu połączone z determinacją i chęcią współpracy ze strony rehabilitowanych osób przynosi naprawdę bardzo dobre efekty w postaci polepszenia ich stanu zdrowia oraz ogólnego samopoczucia.

Szeroki zakres usług

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się w różnych technikach terapeutycznych takich jak np. masaż leczniczy, osteopatia, terapia manualna, kinesiotaping czy akupunktura. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc osobom z różnego rodzaju dolegliwościami, dobierając najodpowiedniejszą metodę leczenia danego schorzenia. Do najczęściej spotykanych problemów zdrowotnych należą te wynikające ze współczesnego stylu życia, czyli bóle kręgosłupa, stawów, głowy, łokieć tenisisty, cieśń nadgarstka czy popularne zwłaszcza u dzieci wady postawy. Często zgłaszają się również pacjenci z problemami powstałymi na skutek doznanych kontuzji sportowych lub nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Starając się pomóc wszystkim odwiedzającym nas osobom, każdy proces rehabilitacji poprzedzamy szczegółowym wywiadem i dokładnym zdiagnozowaniem problemu. Następnie dobieramy najskuteczniejsze techniki terapeutyczne i rozpoczynamy współpracę mającą na celu zlikwidowanie nie tylko objawów, ale przede wszystkim przyczyn wystąpienia dolegliwości. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas rehabilitacja przyniosła jak najlepsze efekty, a pacjenci jak najszybciej wrócili do pełni sił.

logo-unia

wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem