Login Form

imageshghh

 

 

Jedwabny Rytuał na ciało
Cena: 1 h 45 min – 200 zł

Gdy piękna opalenizna znika, zauważamy, że skóra stała się szorstka, pogrubiona i sucha, że utraciła elastyczność i nabrała nieładnego, szarego koloru. Obserwujemy na niej także przebarwienia słoneczne, rozszerzone naczynka i sporą ilość po słonecznych zmarszczek.

Aby przywrócić skórze utraconą przez lato jędrność i świeżość i nie pozwolić na utrwalenie i pogłębienie się niekorzystnych zmian powstałych po zbyt długim przebywaniu na słońcu, trzeba jak najszybciej rozpocząć regularną jej pielęgnację. Największy nacisk należy położyć na jej nawilżenie oraz odnowę lub wzmocnienie jej naturalnego płaszcza hydrolipidowego.

W tym celu w Smart Relax Spa został dla Państwa stworzony Jedwabny rytuał na ciało, dzięki jego unikalnym właściwościom Państwa skóra odzyska znów swój wewnętrzny blask.

Zabieg ten składa się z kilku części. Na początek wykonywany jest peeling całego ciała, który usuwa martwe komórki naskórka. Następnie na całe ciało nakładany jest ekskluzywny jedwabny fluid i ciało zostaje owinięte folią. Ostatnią częścią rytuału jest relaksacyjny masaż całego ciała z elementami gorących kamieni bazaltowych.

 

 JAGODOWY ZAWRÓT GŁOWY 

Koktajlowy odżywczy i zapobiegający starzeniu się skóry zabieg na ciało

Cena: 1h 15 min - 140 złotych

(ACAI BERRY peeling CAŁEGO CIAŁA, ACAI BERRY masaż relaksacyjny)

 

 

RYTUAŁ SEKRET RAJU 

Ekspresowy zabieg nawilżająco - rewitalizujący ciała

Cena: 1h - 120 złotych

(peeling solny CAŁEGO CIAŁA, nawilżająco - rewitalizujący masaż relaksacyjny na krem)

 

 

 

 

logo-unia

wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem