Login Form

 

 

 

zespol Pawel

Paweł Pietrzyk – SPA manager. Magister fizjoterapii, technik masażysta, instruktor odnowy biologicznej, wykładowca. Pasjonat wszystkiego co wiąże się ze zdrowiem, masażem, rehabilitacją. Fizjoterapeuta piłkarzy RKS RADOMIAK RADOM. Wykładowca przedmiotów specjalistycznych na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Technologiczno - Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i stomatologicznej. wiadczenie i wielu zadowolonych Gości to jego najlepsza wizytówka.

Motto: "„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” - M. Gandhi

zespol1  Magdalena Pietrzyk - magister fizjoterapii, kosmetolog, technik masażysta, wykładowca. Twórca Rytuałów na ciało dla marki kosmetycznej BingoSpa Polska. Zajmuje się konsultacjami kosmetologicznymi oraz zabiegami SPA na twarz i ciało. Dobiera programy pielęgnacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Chętnie służy pomocą w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej. Poprawa samopoczucia oraz kondycji skóry naszych Gości, a także relaks i zdrowie jest dla niej rzeczą priorytetową. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetyki, która zaraz po masażu stała się jej drugą pasją. Jej szczerość i profesjonalizm sprawiają, że ma duże grono stałych i zadowolonych Gości.
 

Karolina Janek - studentka ostatniego roku magistra fizjoterapii. Specjalizuje się wykonywaniem masaży leczniczych, relaksacyjnych oraz zabiegów na ciało.  Prywatnie jest optymistką, uśmiechniętą osobą, lubiącą pracować z ludźmi. Jej zainteresowania to odnowa biologiczna, moda, turystyka, ciekawa książka. Karolina to profesjonalistka, rzetelnie podchodząca do każdego klienta. Mimo młodego wieku ma już wielu stałych klientów:)

  

 

 

Sylwia Domagała -  magister fizjoterapii, najbardziej pozytywna osoba w naszym zespole. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Człowiek od czarnej roboty masaże, zabiegi na twarz, rytuały i ceremonie na ciało, rehabilitacja, rehabilitacja domowa, nic jej nie straszne. 

 

 

 

 

Agnieszka Duda - magister fizjoterapii, osoba z najkrótszym stażem w naszym zespole lecz z bardzo dużym doświadczeniem, specjalizuje się w zabiegach z zakresu fizjoterapii i masaży lecznicznych. Potrafi dac wycisk jednokilowymi hantlami:). Prywatnie mama rocznej Anielki:)

 

 

logo-unia

wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Smart Relax
wykonanie:Noble Brand

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem